KLİMA SERVİSİ

Isıtma ve soğutma ürünlerinde öncü olan bu marka yıllardır tüketicilere en kaliteli cihazları üretmektedir. Firmamız ise müşterilerine demirdöküm klima servisi vererek oluşan ve oluşacak olan arızaları gidermektedir.

Servisimiz tüm bakım, onarım, montaj ve arıza giderme işlemlerini en güvenilir ve garantili bir biçimde yürütmektedir.

Ankara’da oturan müşterilerine bir telefon kadar yakın olan demirdöküm klima teknik servisi verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Modern ve şık tasarımlı klimalar evin en güzel köşesinde yerini aldıktan sonra her yıl bakıma ihtiyaç duyar.

Bu bakımları demirdöküm klima servis profesyonel bir biçimde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Peki, her yıl periyodik olarak yapılması gereken bakımların önemi nedir? Demirdöküm klima servis olarak değinmek gerekirse;

  • Bakım yapılmadığı takdirde cihazınız sağlıksız hava üretimi yapar.
  • Kötü ve pis kokular yayar.
  • Verimi ve performansı düşer.

Bu ve bunun gibi birçok sebepten ötürü demirdöküm klima bakımı oldukça önemli bir husustur. Her yıl 2 defa yapılması uygun görülmüş olan klima bakımı alanında uzman ekiplerimiz tarafında kolayca çözümlenmektedir.

Henüz klimasını yeni alan müşterilerimiz ise demirdöküm klima montajı konusunu önemsemelidir. Çünkü bu evrede yapılan yanlışlıklar klimanızın düzgün çalışmasında önemli rol oynar.

Demirdöküm klima servisi verdiği montaj hizmeti ile cihazı evinizin en doğru noktasına monte ederek, klimadan en yüksek performansı almanızı sağlar.

Peki, demirdöküm klima servisi teknisyenleri montaj yaparken hangi hususları göz önünde bulundurur?

  • Öncelikle montaj yapılacak noktanın sert olması gerekmektedir.
  • Etrafında yanıcı, patlayıcı veya gaz kaçağı oluşturabilecek başka bir cihaz bulunmamalıdır.
  • Klima gürültü oluşturmayacak bir noktaya monte edilmelidir.
  • Toz, yağmur, çamur ve kar gibi etkenlere maruz kalmayacak bir yer olmalıdır.
  • Demirdöküm klima servisleri cihazınızı göz hizasından yukarda bir noktaya monte etmelidir.

Cihazınızda oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca kavuşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız gün içinde size dönerek servisin saat kaçta adresinizde olacağını bildirmektedir. Ayrıca firmamız Demirdöküm klima servisi olarak şehrin dört bir yanında faaliyet göstermektedir.

Yedek parça değişiminde ve işçilik hususunda 1 yıllık garanti imkanı sunan servisimiz yaptığı çalışmalarla sürekli kendini geliştirmekte ve müşteriye en uygun fiyatları sunarak sektörde öncü konumunu korumaktadır.

Demirdöküm klima servisleri tam donanımlı bir şekilde tüm arızaların üstesinden gelmektedir. Sayfamızdan servis talep formunu doldurarak ya da çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Demirdöküm klima servis cihazınızda bulunan arızaları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Yapısında bulunan yenilikçi ve teknolojiyi takip eden hizmet anlayışı ile tüm sorunlara çözümler üretmektedir.